Język angielski

Zajęcia języka angielskiego w naszej placówce kładą nacisk na komunikację, odbywają się pięć razy w tygodniu, w tym raz z native speaker'em. Pracujemy na programach autorskich, bazując na wymagających podręcznikach wydawnictwa Cambridge, dostosowanych do poziomu wiedzy uczniów i szybko budujących ich kompetencje; wzbogacanych o filmy, gry i zabawy językowe. Co roku gościmy studentów z zagranicy, co stwarza okazję do naturalnej komunikacji w języku angielskim, nawiązywania przyjaźni miedzykulturowych, uczenia otwartości i tolerancji. Dodatkowo, w naszej placówce organizujemy językowe koła kulturowe, żeby uczniowie mogli poznać kulturę, tradycje i historię krajów anglojezycznych i jeszcze bardziej zanurzyć się w języku. Wierzymy, że swobodne posługiwanie sie językiem angielskim jest absolutną koniecznością we współczesnym świecie i zrobimy wszystko by nasi uczniowie te kompetencje posiadali.